5 tipů, kam vyrazit na piknik Pod hvězdami v okolí Brna

Jsi z Brna a okolí, líbí se Ti náš projekt, ale nejradši bys vyrazil někam do přírody? Není problém! Spoj posezení nebo piknik s výletem do okolí!

Moc rádi pro Tebe a Tvé nejbližší uspořádáme posezení či piknik kdekoliv v okolí Brna a na jižní Moravě.

Kromě pikniku tak vyrazíš na místo, kde jsi třeba ještě nikdy nebyl a kde Tě kromě krásného prostředí bude čekat i soukromý piknik s občerstvením, se kterým navíc nebudeš mít žádnou starost. To zní dobře, ne?

Pokud váháš, kam vyrazit, rádi Ti poradíme. Stačí se ozvat. První ale doporučujeme mrknout na našich 5 nejoblíbenějších lokací:

1. Mezi vinohrady

Vezmi svoje nejbližší a uspořádej posezení nebo piknik přímo mezi vinohrady.

Jelikož tuto lokaci milujeme, máme pro Vás v záloze několik míst, kde si budete moct v ničím nerušeném soukromí užít kouzlo vinohradu (a případně i lokálního vína) plnými doušky.

2. Pálava na dlani

Tato mimořádně dobře umístěná lokace umožňuje výhled nejen na vinohrady a Pálavu, avšak ke všemu dokonce i na zapadající slunce.

Ze všech námi doporučovaných lokací je právě tato tou, kde si budete moct užít ten nejdelší západ slunce. Současně se jedná o lokaci dobře dostupnou jak autem, tak veřejnou dopravou.

3. Mandloňový sad v Hustopečích

Hustopečský mandloňový sad bývá velmi hojně navštěvován na jaře, kdy jsou stromy mandloních v květu. V tomto období zde bývají davy turistů.

Málokdo však ví, že tato lokace je pro své umístění v mandloňovém sadu nedaleko Hustopečské rozhledny s výhledem na Pálavu krásná i v létě. Jak už přitom asi tušíte, v létě zde budete téměř sami.

Lokace je přitom také velmi dobře dostupná, a to jak autem, tak veřejnou hromadnou dopravou. Jen je třeba od parkoviště/zastávky zdolat asi 250m dlouhý závěrečný kopeček. Zaručujeme, že výhledy však stojí za to úsilí.

4. Kaplička ve Velkých Bílovicích

Okolí kapličky ve Velkých Bílovicích je pro spojení posezení / pikniku s výletem naprosto ideální. Kaplička je dobře dostupná jak autem, tak na kole či pěšky. Stačí se dopravit do Velkých Bílovic a odtud po asfaltové cestě mezi vinohrady až ke kapličce.

Prostředí kolem kapličky je velice útulné, jelikož je celé okolí lemováno vinohrady.

Také z tohoto místa je přitom možné sledovat zapadající slunce nad Pálavou.

5. Zaječí

Poslední námi oblíbenou lokací je Zaječí v okolí kapličky sv. Floriána. Toto místo nabízí krásný výhled na Pálavu a Novomlýnské nádrže a navíc je taktéž dobře dostupné jak autem, tak veřejnou dopravou.

Realizace posezení / pikniku lze pak navíc snadno spojit například s následnou návštěvou místního vinného sklípku. A to se vyplatí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *